Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Lublin

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Lublin

30-letnie doświadczenie w branży

Zapraszamy do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w mieście Lublin. Naszą stację cechuje profesjonalne podejście do klienta i ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Stacja wyposażona jest w nowoczesną linię diagnostyczną UNILINE QUANTUM 5000 od UNIMETAL w której skład wchodzi seria najnowszych urządzeń i technologii pomiaru i komunikacji.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Lublin 02

Szeroka gama usług na najwyższym poziomie

W swojej ofercie posiadamy zarówno usługi dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przyczep i naczep jak i autobusów, ciągników rolniczych, motocykli czy motorowerów.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Lublin posiada wszystkie wymagane certyfikaty i pozwolenia, które uprawniają nas do wykonywania usług w pełnym wymiarze. Wykonujemy badania okresowe techniczne wszystkich pojazdów także tych 4×4, zabytkowych, uprzywilejowanych, dla szkół nauki jazdy, taksówek, zasilanych na gaz, przewożących materiały niebezpieczne, pojazdów po wypadku czy kolizji drogowej oraz pojazdów sprowadzanych z zagranicy.

Geometria 3D

W naszej Stacji kontroli posiadamy wszelki sprzęt i oprogramowanie niezbędne do kompleksowej diagnostyki samochodu. Jako jedyni w Lublinie posiadamy najnowocześniejsze urządzenie Werther Munster 9004 3D Hybrid przeznaczone do geometrii kół i osi samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Werther Munster to sprzęt najwyższej klasy, posiada Certyfikat Zgodności zezwalający na wykonywanie badań technicznych pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Lublin 04

Zajmujemy się m.in. pomiarem zbieżności kół, kątów pochylenia, kątów pochylenia osi zwrotnic, różnicy kątów skrętu kół, nierówności osi, śladowości kół jezdnych, kątów centrowania, kątów Ackermana kół osi przedniej, rozstawu osi i kół i innych.

Najlepsi diagności w mieście

Kamel Team i jego Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów to zespół profesjonalnych diagnostów sprawujących usługi najwyższej jakości. Naszych pracowników cechuje wysoka kultura osobista, uprzejmość oraz kompetentność dzięki czemu przegląd auta w naszej stacji przebiega w miłej atmosferze.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Lublin 04Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami to zapraszamy do kontaktu oraz wizyty w naszej Stacji Kontroli. Wystarczy, że odwiedzisz nas w godzinach pracy, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji.