Stacja Kontroli Pojazdów Lublin

Przeglądy rejestracyjne i badania techniczne w Lublinie

Nasza Stacja Kontroli Pojazdów w mieście Lublin, to miejsce, które gromadzi u siebie specjalistów z ponad 30-letnim doświadczenie w zawodzie. Naszą kadrę cechuje wysoka kultura osobista oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Nasza linia diagnostyczna UNILINE QUANTUM 5000 firmy UNIMETAL należy do jednej z najnowocześniejszych i jest jedyną taką w Lublinie, sprawdza się zarówno w pełnej diagnostyce samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych jak i autobusów, motocykli/motorowerów, ciągników, przyczep czy pojazdów 4×4.

Stacja Kontroli Pojazdów Lublin

Kompleksowa oferta

Kamel Team to najnowocześniejsza linia diagnostyczna w Lublinie dzięki której oferujemy pełen zakres badań diagnostycznych. Linia diagnostyczna UNILINE QUANTUM 5000 firmy UNIMETAL składa się z szafy sterującej GALAXY, testera układu zawieszenia, opóźnieniomierza, miernika poziomu dźwięku, urządzeń do oceny zbieżności kół jezdnych, rolkowego badania hamulców, do wymuszania szarpnięć kołami jezdnymi, do kontroli świateł, pomiaru geometrii kół i innych.

Stacja Kontroli Pojazdów Lublin 02

Poza standardową ofertą badań okresowych i dodatkowych badań technicznych dla samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, swoje usługi kierujemy także do właścicieli pojazdów zabytkowych, uprzywilejowanych, przeznaczonych do nauki przed egzaminem na prawo jazdy, aut zasilanych gazem, przewożących materiały niebezpiecznie, po wypadku czy kolizji oraz tych sprowadzanych z zagranicy.

Stacja Kontroli Pojazdów Lublin 03

Geometria 3D

W naszej Stacji Kontroli Pojazdów Lublin świadczymy także usługi regulacji i pomiaru geometrii ustawienia kół oraz osi pojazdów w technologii 3D. Nasza stacja wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenie Werther Munster 9004 3D Hybrid przeznaczone do pomiaru geometrii kół i osi samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Urządzenie idealnie sprawdza się w wykonywaniu badań technicznych pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony.

Stacja Kontroli Pojazdów Lublin 04

Badanie diagnostyczne obejmuje pomiar 32 parametrów, tj. badanie zbieżności kół, kątów pochylenia, kątów wyprzedzania osi zwrotnic, różnicy kątów skrętu kół, pomiar maksymalnego kąta skrętu kół, nierównoległości osi, śladowości kół jezdnych, kątów centrowania oraz Ackermana. Mierzymy także przesunięcie kół przednich i tylnych na osi, rozstaw osi oraz kół.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą to zapraszamy wizyty. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Nie ma potrzeby wcześniejszego umawiania wizyty, po prostu przyjedź w godzinach naszej pracy!